Настільна світлодіодна лампа білого кольору, потужністю 5W з регулюванням яскравості і сенсором включення/вимикання. Настільна лампа може бути настільною і на прищіпці, що є важливим моментом користування.
Ця настільна лід лампа підійде учню, студенту або офісному співробітникові. Можливість всіх регулювань допоможе налаштувати комфорт і затишок робочого місця.
Колір - Білий
Потужність - 5 W
Матеріал - Пластик
Розмір: мм
Довжина - 456 мм
Ширина - 357 мм
Висота - 159 мм
Напруга - 110-240 В
Світловий потік - 280 Лм
Колірна температура - Нейтральний 4600К
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Довжина | 456 мм |
| Ширина | 357 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 220В |
- Ціна: 980 ₴






