Настільна світлодіодна лампа біла з димером, регулюванням світла від теплого до холодного (3000К - 4000К - 6000К) і сенсором включення/вимикання.
Ця настільна лід лампа підійде учню, студенту або офісному співробітникові. Можливість всіх регулювань допоможе налаштувати комфорт і затишок робочого місця.
Колір - Білий
Потужність - 10 W
Матеріал - Пластик
Розмір: мм
Довжина - 474 мм
Ширина - 255 мм
Висота - 353 мм
Напруга - 110-240 В
Світловий потік - 500 Лм
Колірна температура - 3000К - 4500К - 6000К
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G-Tech |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 353 мм |
| Довжина | 474 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 220В |
- Ціна: 1 900 ₴





