Гнучка світлодіодна SMD 5730 стрічка
180 світлодіодів в 1 метрі
Колір світіння - Холодно-білий
IP67 – вологостійка
Споживана потужність 12 Вт/м
Напруга - 220В
Кут світіння - 120°
Розмір, мм - 17*7
Яскравість - 1200 Л/м
Лід стрічка 220V з розміром діода 5730 і кількістю на метрі 180 шт тепло-білого світіння 3000К, призначена для вуличного використання. Потужність метра такої світлодіодної стрічки 220В 12Вт на 1метр. Завдяки розмірам, ширина 17 мм висота 7 мм, кількості діодів 180 шт на метр і способу їх розміщення led стрічка не гріється і створює ефект широкої світиться смуги. Покриття силіконова оболонка, в якій відбувається весь робочий цикл світіння, захищає led стрічку від вологи і пилу, а також служить як ізоляція. Завдяки силіконовому покриттю стрічка має властивість м'якості і еластичності при монтажі.
При подключении лед ленты 5730 180 диодов на метре тёплая, Вам не нужны блоки питания, светодиодная лента 220 V, подключается через специальную вилку-выпрямитель(адаптер) в сеть 220В. Кратность реза 1м!!!. Для безопасного использования рекомендуется подключать одним куском от 1 м/п до 50 м/п. Лед лента 220 вольт используется для подсветки фасадов помещений, для декоративной подсветки, для подсветки разных ниш, для подсветки в рекламного назначения, ландшафтного дизайна и другого типа подсветки при условии отсутствия контакта с горящими и тлеющими материалами. Монтаж производится с помощью пластиковых стяжек. В интернет-магазине svitlo-era.com.ua купить Led ленту светодиодную 220 Вольт можно любой мощности, свечения и цвета. Мы сможем отправить Ваши заказы Новой Почтой или Интайм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G-Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5730 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Максимальна потужність | 15 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 |
| Довжина шнура живлення | 0.5 м |
| Кількість світлодіодів | 180 |
| Кількість світлодіодів на 1м. | 180 |
| Максимальна робоча температура | 5400 |
| Мінімальна робоча температура | 5500 |
| Напруга | 220 |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Напруга мережі | 220В |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Світлова температура | Холодно-білий |
| Світловий потік | 1500 |
| Тип | світлодіодна стрічка 220в |
| Кут свічення | 120 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 17 |
| Основні | |
| Упаковка | Бухта |
- Ціна: від 99 ₴








