| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 200W Вт |
| Вихідна напруга | DC 48V В |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Напруга | 220V |
| Розміри (ДхШхВ) | 310*22*37 |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
- Ціна: 1 267,56 ₴




