| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | RGB + білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 100-260V/50-60hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 148 мм х 28 мм х 133мм |
| Світловий потік (Лм) | 2400 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 583,38 ₴






