Лід стрічка 220в з розміром діода 3528 кількістю на метрі 60 шт червоного кольору світіння, призначена для вуличного використання. Покриття силіконовою оболонкою в якій відбувається весь робочий цикл світіння, захищає led стрічку від вологи і пилу, а також служить як ізоляція. Завдяки силіконовому покриттю лід стрічка має властивість м'якості і еластичності при монтажі.
При подключении, Вам не нужны блоки питания, светодиодная лента 220 Вольт, подключается через специальную вилку-выпрямитель(адаптер) в сеть 220V. Кратность реза ленты 1м!!!. Для безопасного использования рекомендуется подключать одним куском от 1 м/п до 50 м/п. Лед лента 220V используется для подсветки фасадов помещений, для декоративной подсветки, для подсветки разных ниш, для подсветки в рекламном назначении, ландшафтного дизайна и другого типа подсветки при условии отсутствия контакта с горящими и тлеющими материалами. Монтаж проводиться за допомогою пластикових стяжок або алюмінієвого профілю. В інтернет-магазині svitlo-era.com.ua купити Led стрічку 220 вольт можна будь-якої потужності, світла і кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G-Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD3528 |
| Колір світіння | Червоний |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Максимальна потужність | 4 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Основні | |
| Довжина шнура живлення | 0.5 м |
| Кількість світлодіодів | 60 |
| Напруга | 220 |
| Споживана потужність | 4.8 Вт |
| Світловий потік | 270 |
| Кут свічення | 110 |
| Упаковка | Бухта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Напруга мережі | 220В |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Червоний |
- Ціна: від 50 ₴








