В інтернет-магазині svitlo-era.com.ua купити Led стрічку світлодіодну 220 вольт можна будь-якої потужності, світла і кольору. Лід стрічка 220V з розміром діода 3528 і кількістю на метрі 120 шт рожева (pink) , призначена для вуличного використання. Покриття силіконова оболонка, в якій відбувається весь робочий цикл світіння, захищає led стрічку від вологи і пилу, а також служить як ізоляція. Завдяки силіконовому покриттю стрічка має властивість м'якості і еластичності при монтажі.
При підключенні Вам не потрібні блоки живлення, світлодіодна стрічка 220В рожева, підключається через спеціальну вилку-випрямляч(адаптер) в мережу 220V. Кратність різання 1м!!!. Для безпечного використання рекомендується підключати одним шматком від 1 м/п до 50 м/п. Лід стрічка 220v використовується для підсвічування фасадів приміщень, для декоративного підсвічування, підсвічування різних ніш, для підсвічування рекламного призначення, ландшафтного дизайну та іншого типу підсвічування за умови відсутності контакту з палаючими і тліючим матеріалами. Монтаж проводиться за допомогою пластикових стяжок або алюмінієвого профілю. Ми зможемо відправити Ваше замовлення Новою Поштою або Інтайм в будь-який регіон України, а також замовлення можна забрати самовивозом за адресою індекс 07301 р. Вишгород вул. Шолуденка, 11.
| Модель | 2835-120LED |
| Тип світлодіода
|
SMD2835 |
| Кількість світлодіодів на метр
|
120 шт/м |
| Світлова віддача
|
90-100 лм/Вт |
| Умовний світловий потік на метр
|
900-1000 лм/м |
| Еквівалент світлового потоку 1 метра стрічки до лампи розжарювання |
1 м = 90 Вт |
| Кут випромінювання | 120° |
| Споживана потужність на 1 метр | 12.0 Вт/м |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір лицьової поверхні стрічки
|
біла |
| Кратність різання
|
100 см на 120 LED |
| Колір світіння | Рожевий PINK |
| Довжина стрічки на котушці | 50 м |
| Матеріал і склад вологозахищеній оболонки стрічки | Прозора полівінілхлоридна трубка прямокутного перерізу |
| Ступінь захисту від навколишнього середовища
|
IP67 |
| Робоча температура
|
-30 С ÷ +70 º |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G-Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD3528 |
| Колір світіння | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 0.5 м |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Кількість світлодіодів | 120 |
| Напруга | 220 |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Напруга мережі | 220В |
| Споживана потужність | 9.6 Вт |
| Світловий потік | 750 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 120 |
| Основні | |
| Упаковка | Бухта |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Синій |
- Ціна: від 70 ₴/пог.м







