


Світлодіодні модулі 2835-3smd 12V IP65 1,5ватт з лінзою білий 12000K (20шт) 2 роки гарантії LEDUA
- В наличии
- Код: 5794
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP65 |
| Гарантія | 3 роки |
| Количество диодов | 3 шт |
| Мощность | 0,72 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Размер | 70х14х7 мм |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Тип товара | Модулі |
| Яркость | 70 Лм |
- Цена: Цену уточняйте




