


Світлодіодні модулі 2835-2smd 12V IP65 з лінзою 0,86Вт 30lm/led 10000-12000К білий 2 роки гарантії (по 20шт)
- В наличии
- Код: 1557
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP65 |
| Гарантія | 2 роки |
| Количество диодов | 2 шт. |
| Мощность | 0,86 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Размер | 44х12.5х5.6 мм |
| Тип светодиодов | 2835 |
- Цена: Цену уточняйте




