


Світлодіодні модулі 10039-2835-15D 12V холодно білий (по 10шт пластина) LEDUA
- В наличии
- Код: 4991
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP65 |
| Гарантія | 1 рік |
| Количество диодов | 15 шт |
| Мощность | 3,50 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Размер | 106х38,6х10,5 мм |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Цвет корпуса | Белый |
- Цена: Цену уточняйте




