



Світлодіодна стрічка COB-320led-8mm-12V 10W/m 100lm/w IP20 білий 6000к 2 роки гарантії LEDUA
- В наличии
- Код: 4775
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светодиодов | COB |
| Цвет свечения | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Количество диодов | 320 |
| Кратність різання | 3 світлодіода |
| Мощность | 8 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 6000 К |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Ширина плати | 8 мм |
- Цена: Цену уточняйте




