

Світлодіодна стрічка COB-320led-8mm-24V 9W, IP20 подвійна плата тепло біла 3000к
- В наличии
- Код: 5895
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип светодиодов | COB |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Количество диодов | 320 |
| Кратність різання | 5 см |
| Мощность | 9 Вт |
| Напряжение | 24 V |
| Температура світіння | 3000 К |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Цвет свечения | Тепло-білий |
- Цена: Цену уточняйте




