

Світлодіодна стрічка COB 320led 10mm 8W/m IP33 подвійна плата білий 6500к 24V
- В наличии
- Код: 6205
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип светодиодов | COB |
| Цвет свечения | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP33 |
| Количество диодов | 320 шт |
| Кратність різання | 5 см |
| Мощность | 8 Вт |
| Напряжение | 24 V |
| Температура світіння | 6500 К |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Ширина | 10 мм |
| Яркость | 930 Лм |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
- Цена: Цену уточняйте




