

Світлодіодна стрічка 6060-48ed-8mm-12V 7,2W, IP33 S типу з лінзою 6500k 540лм білий 3 роки гарантії
- В наличии
- Код: 5841
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет свечения | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP33 |
| Гарантія | 3 роки |
| Количество диодов | 48 шт |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Мощность | 7,2 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 6500 К |
| Тип светодиодов | 6060 |
| Тип товара | Стрічка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 8 мм |
| Яркость | 540 Лм |
- Цена: Цену уточняйте




