

Світлодіодна стрічка 5630-60led-10mm-12V, IP20 13,6w 7000-8000K холодний білий (уп.5м) МТК
- В наличии
- Код: 6332
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTK |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Количество диодов | 60 шт |
| Мощность | 13,6 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 7000-8000К |
| Тип светодиодов | 5630 |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Ширина | 10 мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет свечения | Холодный белый |
- Цена: Цену уточняйте




