

Світлодіодна стрічка 5050-96led-10mm-12V 12W/m IP20 RGB (AVT-480RGB-5050-IP20-12) AVT
- В наличии
- Код: 4772
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Количество диодов | 96 шт |
| Кратність різання | 2,5 см (3 світлодіода) |
| Мощность | 12 Вт/м |
| Напряжение | 12 V |
| Тип светодиодов | 5050 |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Ширина плати | 10 мм |
- Цена: Цену уточняйте




