

Світлодіодна стрічка 5050-60led-12mm-12V 14,4W/m IP20 RGB/W в одному діоді MTK
- В наличии
- Код: 5510
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MTK |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB+W (разноцветный+белый) |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Количество диодов | 60 шт./метр |
| Мощность | 14,4 Вт/м |
| Напряжение | 12 V |
| Ширина | 12 мм |
- Цена: Цену уточняйте




