

Світлодіодна стрічка 5050-60led-10mm-5V 14,4W/m IP20 WS2812 подвійна плата RGB SMART AVT
- В наличии
- Код: 5588
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB SMART |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Длина | 5 м |
| Кратність різання | 1,7 см |
| Мощность | 14,4 Вт/м |
| Напряжение | 5V |
| Ширина | 10 мм |
- Цена: Цену уточняйте




