


Світлодіодна стрічка 5050-60led-10mm-24V 14,4W/m IP65 подвійна плата синій LEDUA
- В наличии
- Код: 525
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP65 |
| Гарантія | 1 рік |
| Количество диодов | 60 шт |
| Кратність різання | 6 світлодіодів |
| Мощность | 14,4 Вт/м |
| Напряжение | 24 V |
| Тип светодиодов | 5050 |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Ширина плати | 10 мм |
| Основные | |
| Цвет | Синий |
- Цена: Цену уточняйте




