


Світлодіодна стрічка 5050-60led-10mm-12V,14.4W/m IP20 25-30lm подвійна плата білий MOTOKO 3 роки гарантії
- В наличии
- Код: 6721
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motoko |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 3 роки |
| Количество диодов | 60 шт |
| Кратність різання | 5 см |
| Мощность | 14,4 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 6000-6500 К |
| Тип светодиодов | 5050 |
| Тип товара | Стрічка |
| Угол излучения света | 120° |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 10 мм |
| Яркость | 1500-1800 Лм |
- Цена: Цену уточняйте




