


Світлодіодна стрічка 5050-30led-10mm-5V 7,2W/m IP20 WS2812 подвійна плата RGB SMART 2 роки гарантії LEDUA
- В наличии
- Код: 5577
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Количество диодов | 30 шт/м |
| Мощность | 7,2 Вт/м |
| Напряжение | 5V |
| Цвет свечения | RGB SMART |
| Ширина | 10 мм |
- Цена: Цену уточняйте




