


Світлодіодна стрічка 3528-60led-8mm-12V 4,8W/m IP20 одинарна плата тепло білий 2700-3500K AVT
- В наличии
- Код: 6729
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Количество диодов | 60 шт |
| Кратність різання | 5 см |
| Мощность | 4,8 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 2700-3500 К |
| Тип светодиодов | 3528 |
| Цвет свечения | Тепло-білий |
| Ширина | 8 мм |
- Цена: Цену уточняйте




