

Світлодіодна стрічка 3528-120led-8mm-12V 14W/m IP20 подвійна плата нейтрально білий AVT-Prof 2 роки гарантії
- В наличии
- Код: 6123
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Количество диодов | 120 шт |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Мощность | 14 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 4000-4500 К |
| Тип светодиодов | 3528 |
| Тип товара | Стрічка |
| Цвет свечения | Нейтрально білий |
| Ширина | 8 мм |
- Цена: Цену уточняйте




