

Світлодіодна стрічка 2835-60ed-6mm-12V 7,2W, IP33 S типу 6500k 900лм білий 2 роки гарантії
- В наличии
- Код: 5842
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP33 |
| Гарантія | 2 роки |
| Количество диодов | 60 шт |
| Кратність різання | 5 см (3 світлодіода) |
| Мощность | 7,2 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 6500 К |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Тип товара | Стрічка |
| Ширина | 6 мм |
| Яркость | 900 Лм |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
- Цена: Цену уточняйте




