


Світлодіодна стрічка 2835-180led-10mm-12V 11W/m IP20 3000К 2 роки гарантії LEDUA
- В наличии
- Код: 6693
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Количество диодов | 180 шт |
| Кратність різання | 1,7 см |
| Мощность | 11 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 3000 К |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Цвет свечения | Тепло-білий |
| Ширина | 10 мм |
| Яркость | 3600-3960 Лм |
- Цена: Цену уточняйте




