



Світлодіодна стрічка 2835-120led-8mm-24V 9,6W/m 22lm/led IP20 білий, 2 роки гарантії LEDUA
- В наличии
- Код: 6115
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Количество диодов | 120 шт |
| Мощность | 9 Вт |
| Напряжение | 24 V |
| Температура світіння | 6500 К |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 10м в бабіні |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 8 мм |
| Яркость | 2400-2640 Лм |
- Цена: Цену уточняйте




