


Світлодіодна стрічка 2835-120led-8mm-220V, IP44 8W/m подвійна плата нейтральний білий BPS G3 BIOM Professional
- В наличии
- Код: 6359
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Количество диодов | 120 шт |
| Кратність різання | 10 см |
| Мощность | 8 Вт |
| Напряжение | 220 V |
| Температура світіння | 4000-4500 К |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 20м в бабіні |
| Цвет свечения | Нейтрально білий |
| Ширина | 8 мм |
| Яркость | 870 Лм |
- Цена: Цену уточняйте




