

Світлодіодна стрічка 2835-120led-8mm-12V IP20 подвійна плата синій (уп.5м) (MTK-600B3528-12) MTK
- В наличии
- Код: 6811
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MTK |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Количество диодов | 120 шт |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Мощность | 9,6 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Тип товара | Стрічка |
| Угол излучения света | 120° |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Ширина | 8 мм |
| Основные | |
| Цвет | Синий |
- Цена: Цену уточняйте




