

Світлодіодна стрічка 2835-120led-8mm-12V 9W, IP20 S типу 5500-6000K білий 2 роки гарантії (уп.5м) PROLUM
- В наличии
- Код: 5899
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Количество диодов | 120 шт |
| Кратність різання | 5 см (3 світлодіода) |
| Мощность | 9 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Сила тока | 1,33 А |
| Температура світіння | 5500-6000K |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Тип товара | Стрічка |
| Угол излучения света | 120° |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 8 мм |
| Яркость | 750 Лм |
- Цена: Цену уточняйте




