

Світлодіодна стрічка 2835-120led-8mm-12V 9,6W/m, IP20 подвійна плата тепло білий 2 роки гарантії (по 50м в
- В наличии
- Код: 6197
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Количество диодов | 120 шт |
| Мощность | 9,6 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 3000 К |
| Тип светодиодов | 3528 |
| Упаковка | 50м в бабіні |
| Цвет свечения | Тепло-білий |
| Ширина | 8 мм |
| Яркость | 2400-2640 Лм |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
- Цена: Цену уточняйте




