Світлодіодна стрічка 2835-120led-8mm-12V 9,6W, IP20 холодно білий RISHANG 3 роки гарантії
- В наличии
- Код: 5855
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rishang |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 3 роки |
| Количество диодов | 120 шт |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Мощность | 8,6 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 6000 К |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 8 мм |
| Яркость | 785 Лм |
- Цена: Цену уточняйте




