

Світлодіодна стрічка 2835-120led-5mm-12V 9W/m IP20 4000-4500K нейтральний білий 3 роки гарантії BPS-G3 BIOM
- В наличии
- Код: 6450
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 3 роки |
| Количество диодов | 120 шт |
| Мощность | 9 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 4000-4500 К |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Цвет свечения | Нейтрально білий |
| Ширина | 5 мм |
| Яркость | 1050 Лм |
- Цена: Цену уточняйте




