

Світлодіодна стрічка 2835-120led-5mm-12V IP33 12W 1080лм подвійна плата 6500К білий 2 роки гарантії LEDUA
- В наличии
- Код: 5843
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP33 |
| Гарантія | 2 роки |
| Количество диодов | 120 шт |
| Кратність різання | 2,5 см (3 світлодіода) |
| Мощность | 12 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Температура світіння | 6500 К |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Тип товара | Стрічка |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 5 мм |
| Яркость | 1080 Лм |
- Цена: Цену уточняйте




