Світлодіодна стрічка 2835-120led-10mm-12V 12W, IP33 тепло білий 2 роки гарантії SVL
- В наличии
- Код: 5890
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SVL |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP33 |
| Гарантія | 2 роки |
| Количество диодов | 120 шт |
| Мощность | 12 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Рабочая температура | -20/+60 |
| Температура світіння | 3500 К |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Тип товара | Стрічка |
| Цвет свечения | Тепло-білий |
| Ширина | 10 мм |
| Яркость | 800 Лм |
- Цена: Цену уточняйте




