| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Мощность | 156 Вт |
| Напряжение | 12-24 V |
| Рабочая температура | -5/+50°C |
| Размер | 115х90х41 мм |
| Сила тока | 0.4A (4.8Вт при 12V, 9.6Вт при 24V) |
| Спосіб вкл./викл. | Рух |
| Тип товара | Контролери |
| Функции | Контролер має регулювання за освітленістю (в день не працює) |
| Число каналов | мінімум- 4, максимум- 26 каналів |
- Цена: Цену уточняйте













