
Блок живлення 12W-IP44 1А пластик 2000мм-провід 12V розеточний білий міні мама LEDUA
- В наличии
- Код: 6504
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP44 |
| Довжина проводу | 2 м |
| Мощность | 12 Вт |
| Напряжение | 12 V |
| Размер | 75х43х27,3 мм |
| Сила тока | 1 А |
| Тип товара | Блок живлення |
| Цвет корпуса | Белый |
- Цена: Цену уточняйте




