
Оптичний датчик для профіля І=3А, прямий 12-24V М314D-3А з димуванням (4 рівня яскравості)
- В наличии
- Код: 6080
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Напряжение | 12/24 V |
| Мощность | 36 Вт |
| Радиус действия | 1 до 10 см |
| Размер | 45х10,1х7,7 мм |
| Сила тока | 3 А |
| Спосіб вкл./викл. | Рух |
| Тип диммера | Сенсорный |
| Тип товара | Датчики |
| Тип управления | Сенсорний |
| Функции | вкл./викл. та установка рівня яскравості |
- Цена: Цену уточняйте




