

Світлодіодна стрічка 2835-168led-10mm-24V 12W/m IP20 тепло білий, 2 роки гарантії AVT
- Нет в наличии
- Код: 5166
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Кратність різання | 5 см (7 світлодіодів) |
| Количество диодов | 168 шт. |
| Напряжение | 24 V |
| Мощность | 12 Вт/м |
| Температура світіння | 3500 К |
| Тип светодиодов | 2835 |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Ширина плати | 10 мм |
- Цена: Цену уточняйте




