Датчик інфрачервоний сенсор, на відкривання і закривання дверей 220V/LD123 5 років гарантії LEDUA
- В наличии
- Код: 2237
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 220/240 V |
| Мощность | 500 Вт |
| Размер | 78х21х35 мм |
| Сила тока | 5 А |
| Спосіб вкл./викл. | Рух |
- Цена: Цену уточняйте




