

Світлодіодні модулі 3030-3smd 1.6W 220V IP65 білий #106 MTK (по 20шт пластина)
- В наличии
- Код: 4876
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Степень защиты IP | 65 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна Напруга, В | 12 V |
| Влагозащита | IP65 |
| Гарантія | 1 рік |
| Цвет | Белый |
| Количество диодов | 3 шт |
| Напряжение | 220 V |
| Напряжение сети | 220 V |
| Мощность | 1,6 Вт |
| Размер | 96,8х21,1х8,5 мм |
| Тип светодиодов | 3030 |
- Цена: Цену уточняйте




