



Світлодіодна стрічка 2835-120led-8mm-12V, IP20 9,6w/m 22lm/led синій 2 роки гарантії LEDUA
- В наличии
- Код: 4068
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Производитель | LEDUA |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Количество светодиодов на 1м. | 120 |
| Цвет | Синий |
| Кратність різання | 3 світлодіода |
| Количество диодов | 120 шт |
| Напряжение | 12 V |
| Напряжение сети | 12 V |
| Мощность | 11Вт/м |
| Световая температура | Синій |
| Тип товара | Стрічка |
| Упаковка | 5м в бабіні |
| Ширина плати | 10 мм |
- Цена: Цену уточняйте




