| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Производитель | LEDUA |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість кнопок на пульті | 10 шт |
| Напряжение | 12/24 V |
| Мощность | 96 Вт |
| Размер | 110х53х23 мм |
| Сила тока | 8 А |
| Тип диммера | Радіо |
- Цена: Цену уточняйте





