



Контролер W|WW для світлодіодної стрічки радіо сенсор 12А 12-24V 2 роки гарантії LEDUA
- В наличии
- Код: 1449
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEDUA |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість кнопок на пульті | 6 шт |
| Напряжение | 12/24 V |
| Мощность | 144 Вт |
| Размер | 64х53х24,2 мм |
| Сила тока | 12 А |
| Тип диммера | Радіо/сенсорний |
- Цена: Цену уточняйте




