Світлодіодний круглий світильник ЖКГ Vestum 12W 4500K 220V з датчиком руху 1-VS-7106
- В наличии
- Код: 1-VS-7106
380,22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestum |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащита | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Напряжение | 12 V |
| Мощность | 8 Вт |
| Размер | 50х29х11 мм |
| Спосіб вкл./викл. | Рух |
- Цена: 380,22 ₴




