Стельовий світлодіодний світильник потужність 24W Холодно-біле світло з цікавою сферичною формою. Даний світильник призначений для головного освітлення кімнат житлових та офісних, спальні, ігрових кімнат і кімнат відпочинку. Основа Led світильника виготовлена з металу та розсіювач з матеріалу полікарбонату який не жовтіє від ультрафіолету так має чудову пропускну здатність світлка. Такий світильник може якісно освітити приміщення від 10 м. кв до 20м.кв.
Ступінь захисту - IP20
Монтаж: Накладний
Матеріал корпусу - полікарбонат/метал.
Потужність: 24W.
Напруга - 220V.
Колір світіння - 6400K.
Управління: без пульта
Гарантія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип светильника | Потолочный |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампы накаливания | 192 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Дальность срабатывания | max.8m |
| Мощность | 24 W |
| Рабочее напряжение | 100 - 265 V |
| Размеры (ДхШхВ) | 335 мм * 90 мм |
| Световой поток | 1800 lm |
| Срок службы | 30 000 ч. |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Угол рассеивания | 120° |
| Угол срабатывания | 360° |
| Цветовая температура, К | 6400К |
| Основные | |
| Материал корпуса | Пластик |
- Цена: 716,68 ₴




