Стельовий світлодіодний світильник потужність 36W Холодно-біле світло з цікавою нестандартною формою та голубу обводку. Даний світильник призначений для головного освітлення кімнат житлових та офісних, спальні, ігрових кімнат і кімнат відпочинку. Основа Led світильника виготовлена з металу та розсіювач з матеріалу полікарбонату який не жовтіє від ультрафіолету так має чудову пропускну здатність світлка. Такий світильник може якісно освітити приміщення від 12 м. кв до 25м.кв.
Ступінь захисту - IP20
Монтаж: Накладний
Матеріал корпусу - полікарбонат/метал.
Потужність: 36W.
Напруга - 220V.
Колір світіння - 6400K.
Управління: без пульта
Гарантія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип светильника | Потолочный |
| Цвет | Голубой |
| Цвет свечения | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампы накаливания | 288 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Мощность | 36 W |
| Рабочее напряжение | 185 - 265 V |
| Размеры (ДхШхВ) | 410 мм * 75 мм |
| Световой поток | 2500 lm |
| Срок службы | 30 000 ч. |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Угол рассеивания | 120° |
| Цветовая температура, К | 6400К |
| Основные | |
| Материал корпуса | Пластик |
- Цена: 819 ₴




